KONST / Litografier / Färglitografi 11391247
nr 1139 1247
Gösta Werner
(1909-1989), Sverige
Färglitografi, Gösta Werner (1909-1989), komposition, 116/175, monogramsignerad, motivet: 30x24
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 23 oktober 2017
kl 19:56:30
23/10 11:53:17
23 okt
Gösta Werner
Läs mer om Gösta Werner